ІОІТ


Інтернет-олімпіада з інформаційних технологій — дистанційне змагання з трирічною історією, яке щороку поєднує сотні учнів шкіл України довкола розв'язання цікавих нестандартних завдань підвищеної складності.
З цього року змагання проводиться у двох номінаціях: «інформаційні системи та бази даних» та «веб-технології». У кожній з номінацій Інтернет-олімпіада проводиться у кілька етапів. Перші етапи проводяться виключно заочно за допомогою мережі Інтернет та сервісу itolymp.
Для того, щоб результат діяльності Інтернет олімпіади з інформаційних технологій не звівся просто до визначення найбільш сильних учнів України з даного напрямку, а сприяв також суттєвому підвищенню рівня знань та навичок учасників олімпіади Оргкомітетом Інтернет олімпіади з інформаційних технологій було вирішено поєднати проведення завершального етапу ІОІТ-2016 у номінації "Інформаційні системи та бази даних" з «Зимовою школою з інформаційних технологій». Впродовж тижня переможці третього етапу Інтернет-олімпіади матимуть змогу підготуватися до майбутніх перемог на ІІІ та IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад під керівництвом членів журі Інтернет-олімпіади, переможців IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та кращих вчителів України, а наприкінці - позмагатися у фінальному очному турі за звання переможців ІОІТ-2016 та призи від наших партнерів! Для участі у фінальному очному турі ІОІТ-2016 участь у Зимовій школі не є обов’язковою, а має рекомендаційний характер.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Для того, щоб взяти участь в ІОІТ-2016 достатньо пройти процес реєстрації в сервісі itolymp та надіслати власні розв'язання на І (відбірковий) етап відповідної номінації. Учень може змагатися в тій номінації, в якій забажає, в тому числі й в обох.
Під час реєстрації слід чітко перевірити введені дані, оскільки саме вони будуть вписані в дипломах переможців, а також будуть використані для доставки дипломів до їх здобувачів.
Із завданнями кожної з номінацій ви можете познайомитися в розділі Матеріали відповідної номінації або за посиланням до відповідного етапу в системі itolymp.

НОМІНАЦІЯ
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА БАЗИ ДАНИХ

Номінація «інформаційні системи та бази даних» у наших змаганнях три роки поспіль збирає понад 600 учасників з усіх регіонів України. За цей час учні створювали системи для супермаркетів, готелів, залізничних кас та Укрзалізниці в цілому, організації вступної кампанії до вишів України та багато інших цікавих застосунків – все це засобами усіма відомих програм пакету Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint та системи управління базами даних Access. Звучить дивно?) Але відповідно до закону Парето 80% користувачів знайомі лише з 20% функцій цих додатків! І пошук рішень в межах запропонованого функціоналу захоплює, розвиває та спонукає дітей пов’язувати своє подальше життя з інформаційними технологіями.
Результати цієї номінації говорять самі за себе: десятки наших учасників стали переможцями Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (проводиться на загальнодержавному рівні Міністерством освіти і науки України), деякі навіть багатократними, а переважна більшість кращих в цій номінації стають студентами кращих вишів країни та зарубіжжя та пов’язують своє найближче життя з програмуванням.
А перевірку учнівських робіт забезпечують кращі серед кращих: 6 Заслужених вчителів України, 5 Відмінників освіти України та 26 студентів кращих вишів країни, що стали переможцями наших змагань, Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій та конкурсів-захистів робіт Малої академії наук України. Очолює журі Відмінник освіти України, кандидат педагогічних наук, доцент Житомирського державного університету імені Івана Франка Сергій Станіславович Жуковський – член журі Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій та інформатики, а також автор системи проведення змагань з програмування «e-olymp».

НОМІНАЦІЯ
ВЕБ-ТЕХНОЛОГІЇ

Номінація «веб-технології» - новинка цього навчального року. Це вперше змагання з вебу проводитиметься серед учнів усієї України, та ще в онлайні! Наша команда авторів запропонує школярам нові нестандартні завдання на знання HTML, CSS та JavaScript, роботу з відомими фреймворками, бібліотеками сучасними технологіями – усе це заради створення веб-сторінок та збільшення просторів Інтернету!
Оцінюватимуть роботи учнів у цій номінації професіонали своєї справи – розробники компаній світового рівня, таких як EPAM Systems, Luxoft, Amazon, Juniqe, а також кращі українські девелопери! Навіть враховуючи те, що номінація є новинкою, наша команда заручилася підтримкою кращих в галузі ІТ-змагань – команди DEV challenge, аби навіть з першого разу змагання пройшло на високому рівні.
І (ВІДБІРКОВИЙ) ЕТАП

Немає коментарів:

Дописати коментар