Intel-Техно Україна

Конкурс «Intel-Техно Україна 2016-2017»

start_2223Запрошуємо талановитих та розумних старшокласників взяти участь у одному з найцікавіших конкурсів науково-технічної творчості – «Intel-Техно Україна 2016-2017»!
Дати конкурсу: 11-14 жовтня 2016 р.
Категорії Конкурсу:
Математика, Фізика та Астрономія, Інженерія, Енергетика,
Робототехніка та інтелектуальні машини, Комп’ютерні науки.
Міжнародний конкурс Intel ISEF є найбільшим у світі конкурсом науково-дослідницьких проектів учнів старших класів, молодих науковців та інженерів. Конкурс проводиться під патронатом Національної академії наук України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Головного управління освіти і науки м.Києва. Організатор Національного етапу Конкурсу – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».
Реєстрація учасників триватиме до 25 вересня 2016 року. Форма реєстрації.

INTEL ТЕХНО УКРАЇНА

Intel-Технo Україна – національний етап міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF (International Science and Engineering Fair).
Метою Конкурсу є всебічна підтримка обдарованої молоді України в сприянні активізації та модернізації змісту науково-дослідницької, пошукової, експериментальної та практичної діяльності учнівської молоді, впровадженні інноваційно-освітніх методів і технологій у навчальний процес.
Конкурс організовано та проводиться на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» у жовтні місяці кожного року. Переможці Національного туру визначаються журі і отримують право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі подібних проектів Intel ISEF, який проходить в США. Роботи фіналістів оцінюють вчені із світовим ім’ям, у тому числі – лауреати Нобелівської премії.
Категорїї конкурсу:
— Енергетика
— Фізика та астрономія
— Інженерія 1: інженерна механіка та матеріалознавство
— Інженерія 2: біомедична, екологічна інженерія 
— Математика
— Робототехніка
— Комп'ютерні науки
Національний Конкурс проводиться у два етапи:
І етап:  реєстрація та відбір учасників на підставі наданих тез;
ІІ етап:  постерний захист наукових робіт у форматі інтерв’ю з журі.
До участі у Конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів до 20 років. Представлені на Конкурс наукові проекти повинні бути виконані учнями індивідуально або в складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту). Кожен учасник має право брати участь тільки в одному національному конкурсі або «Intel-Техно Україна», або «Intel-Еко Україна». Учасники, які зареєструються для участі в обох конкурсах, будуть дискваліфіковані. Участь у Конкурсі можуть брати переможці Всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів та обласних етапів МАН за умови відповідності їх проектів вимогам конкурсу Intel ISEF.
I96grci5iNQ

Немає коментарів:

Дописати коментар